Kentsel Peyzaj:  Beton yığınları içinde nefes alabileceğiniz günün yorgunluğunu atabileceğiniz bahçeleri, site bahçelerini, parkları, meydanları yeşillendiriyoruz.

Endüstri Peyzajı: Sanayi tesislerinin çevresini güzelleştiriyor ve çevre kirliliğini önlüyoruz.

Yol Peyzajı: Medeniyetin önemli göstergesi yollar yapım aşamasında yeşil alan kaybına neden olabiliyor. Bizde bu alanları geri kazandırıyoruz.

Ezra Garden olarak tesislerinizin veya yaşam alanlarınızı en önemli konu olan çevre ve bahçe düzenlemeleri için bu konuda tecrübesi olan çalışanlarımıza ve özel ekipmanlarımızla hizmet sunmaktayız sizlere

Bahçe bakımında bir numara olduğumuz herkes tarafından bilinmekte olup ve bahçe denilince akla ilk olarak bakım ve onarım gelir biz Ezra Garden olarak bunları sizler için en iyi ve en kaliteli şekilde yapmaktan mutluluk duyarız. Ve bahçenize her mevsime uygun peyzajlar yapmak için peyzaj mimarlarımız tarafından danışman hizmeti vermekten gurur duyarız.

Ve her bitki çeşitlerinin ayrı ayrı gübrelenmesine yardımcı olmaktan memnun oluruz. ve bitkileriniz bulunduğu toprağı gerekirse ççapalar eğer bitkilerinizin bulunduğu toprak verimini kaybetmiş olursa eğer yerine daha verimli toprak yerleştirerek bitkilerinizi ilk günkü hale getirebiliriz.

Mantar bakterin bitkilerinize hastalık bulaştırmasını sebep olduğu ve böceklerin olmasına sebep olduğundan dolayı periyodik bir biçimde koruma amaçlı bitkilerinizi ilaçlayarak hastalıktan kurtarmaktayız. Ve bu ilaçlama bitkileriniz için hayati bir önem taşımaktadır.

Doğru zamanda ve doğru yerde bitkilerinizi budama işlerinizi ve bitkilerinizin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için, bahçelerinizin temiz tutulması, bitkilerinizin hastalıklı(ölmüş) dallarını ve yapraklarını temizleyerek yok etmekteyiz.

Bahçenizin bakımı ve peyzaj düzenlemeleri ilgili bu konuda uzman çalışanlarımız tarafından ağaç bakımlarınızı, böcek kontrolü, tohum ekme, toprak havalandırma, gübreleme ve bahçıvan teminine kadar sizlere hizmet vermekteyiz ne de olsa müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

img_divider

Ezra Garden Peyzaj Bahçe düzenleme Kartepe Maşukiye

Ezra Garden Peyzaj Bahçe Düzenleme Kartepe Maşukiye