Peyzaj çalışmaları ile oluşturduğumuz bahçelerinizin estetikliğini korumak için düzenli olarak bakımları yapılmalıdır. İşinin ehli personelimizle bakım işlerinde sizlere yardımcı oluyoruz.


Bitki Şekil ve Form Budaması

Çim Biçme

Gübreleme

İlaçlama

Çapalama

Sulama

Mevsimlik Bitki Dikimi

Periyodik bahçe bakımı

Günlük Bakım | Haftalık Bakım | Yıllık Bakım

Genel bahçe bakımı

Budama | Budama | Zirai mücadele | Bitki dip çapalama ve yabani ot temizleme | Çim biçme ve ara ekim

Bakım ve Garanti

Biz başlamış bulunduğumuzu sorunsuz teslim etme garantisi vermek ve sorunsuz teslim etmek bizim için altın kuraldır. Çünkü işlerimizi genellikle sizlerle ortak verdiğimiz kararlarla periyodik bakım garantisi vermekteyiz Bu sire zarfında yapılan iş alanının düzenlenmesini ve onarılmasını biz üstleniyoruz. Bu aşamayada diğer bütün yapılan aşamalar gibi önem veriyoruz bir yeri teslim ettikten sonra anlaşılan süreye kadar bakımını temizliğini ve onarımını üstleniyoruz ve zamanı zamanına aynı hassasiyetle yapıyoruz.

Bahçe bitki bakımı

Bir peyzaj tasarımının başarılı olması ve bir çok parametrelerin yanı sıra mevsimden mevsime bakımını bizzat yakinen ilgileniyoruz. peyzajının ve tasarımının başarılı olarak gözükmesi için sürekli belirli aralıklarda bakımını ve onarımını yapmak gerekmektedir. Yapılması gereken bakım onarım çalışmaları ise şunlardır:

Bitkilerin alt toprakları çapalanması,
periyodik olarak gübrelenmesi,
Çim alanlarının bakımı,
Çiçeklendirme ve gençleştirme amaçlı budamalar
Yabani ot kontrolü ve yok edilmesi,
hastalıklara karşı özel ilaçlama,
Bozulan peyzaj bölümlerinin onarılması ve düzenlenmesi,

Bozulan yerlerin onarımı yapılarak eski haline kavuşturulması ve düzenlenmiş yerlerin temiz olmasına ve bakımlı olmasına özen gösteriyoruz. Ve bir diğer düzenli tutulması gereken yerler: çimler, ağaçalr, çalılar, çiçekler ve yer örtücülere su besin ihtiyacının giderilmesi ile bahçeniz güzel bir görünüme ve sağlıklı bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Bahçenize yıl boyunca peyzaj mimarlarımız ziyarette bulunarak bahçenizi sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Sizlerin taktiri üzere bahçenizin aylık ve haftalık bakımlarını itinayla yapabiliriz.

Periyodik Bakım Hizmetleri:

Çim biçimi,
Budama,
Yabani otları yok etme,
Zirai Mücadele,
Çapalama,
İşyerinizde teras yada içeride bulunması istediğiniz peyzaj bitkilerinin uygun yer seçimi,
peyzaj mimarımızın ziyaret edip danışmanlık hizmeti vermesi,
Bitkilendirme
gibi bir çok periyodik bakım çeşitlerimiz vardır. Bitki ekimi yapılacak olan yerlere doğal bitkinin büyüyebileceği bitki toprağı serilmesi ve bitkilerinin ekilmesi işlemine başlanır. Ama ondan önce bitki ekilecek olan çukurların biraz geniş açılmasıyla beraber bitkiler kök boğazına kadar ekilmesiyle bitkilerin ekimine başlanır. bu sayede çevrenizin güzel ve doğa kokmasını sağlayabilirsiniz.
Binalarınızda ki Saksı bitkilerinin ilk geldiği günkü gibi görünmesini istiyorsanız eğer bitkilerinize uyun doğa ortamı oluşturarak ve bitkilerinizi bakımını yaparak ilk günkü gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.